fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kapese Sallate Silikon Prior 28 Cm

970 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kapëse Sallate
• Përmasat: 28 cm
• Materiali: Silikon | Inox
• Ngjyra: E gjelbër| Metalike
• Veçori: Rezistente ndaj nxehtësisë
• Made in Spain

Vetëm 11 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796107934 SKU: 8411796107934 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Kapese Sallate Silikon Prior 28 Cm

Kapese Sallate Silikon Prior është ideale për t’u përdorur me të gjitha llojet e tenxhereve, tiganëve dhe tavave falë ndërtimit të saj me najlon dhe silikon, duke mbrojtur enët tuaja të gatimit nga gërvishtjet. Si të gjitha lugët e gatimit të koleksionit Prior, ajo ka një dorezë prej çeliku inox 18/10 shumë higjienike dhe rezistente ndaj konsumit. Kapëset Prior janë perfekte për të shërbyer sallatën, për të kthyer mishin, perimet ose peshkun që gatuhet, butësisht dhe pa dëmtuar tiganin ose ushqimin. Është rezistente ndaj nxehtësisë deri në temperaturë 200ºC.  Lahet lehtësisht me dorë dhe në pjatalarëse.

Kapese Sallate Silikon Prior 28 CmHollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 17078
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:33

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.