fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Lopate Kuzhine Silikon Me Vija Prior 36 Cm

770 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Lopatë Kuzhine
• Përmasat: 36,5 cm
• Materiali: Silikon | Inox
• Ngjyra: E gjelbër| Metalike
• Veçori: Rezistente ndaj nxehtësisë
• Made in Spain

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796107910 SKU: 8411796107910 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Lopate Kuzhine Silikon Me Vija Prior 36 Cm

Lopate Kuzhine Silikon Me Vija Prior është ideale për t’u përdorur me të gjitha llojet e tenxhereve, tiganëve dhe tavave falë ndërtimit të saj me najlon dhe silikon të cilësisë së lartë, duke mbrojtur enët tuaja të gatimit nga gërvishtjet. Lugët e gatimit të koleksionit Prior, ajo ka një dorezë prej çeliku inox 18/10 shumë higjienike dhe rezistente ndaj konsumit. Është spatula e përsosur për t’u përdorur me të gjitha tenxheret, tiganët dhe tavat tuaja pa dëmtuar brendësinë e tyre. Është rezistente ndaj nxehtësisë deri në temperaturë 200ºC.  Lahet lehtësisht me dorë dhe në pjatalarëse.

Lopate Kuzhine Silikon Me Vija Prior 1 CopeHollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 17086
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.