fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Valixhe Lugesh Treviso 1 Cope

6.570 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Materiali: Inoks 18/10
• Trashësia e materialit: 3,5 mm
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: Me linja të thjeshta
• Made in Spain

Metoda të tjera porosie:

Detaje të mëtejshme

Valixhe Lugesh Treviso 1 Cope

Me një dizajn bashkëkohor që kombinon prakticitetin dhe elegancën, ky set i bukur servisesh është ideal si për jetën e përditshme ashtu edhe për t’ju shoqëruar në të gjitha festimet tuaja. Rezistente, të lehta për t’u pastruar dhe praktike, çdo version i Valixhe Lugesh Treviso formojnë një set të plotë servisesh, perfekte për t’u përdorur me të gjitha pjatat tuaja të preferuara. Seti i servisit Treviso është i përbërë prej çeliku inox 18/10 të cilësisë së lartë me një dizajn bashkëkohor që do t’i shtojë një prekje elegance çdo rasti.

Valixhe Lugesh Treviso 1 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17122
• Shërben: Për të konsumuar ushqimin
• Përdoren në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.