fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rrjete Per Tenxhere Presioni Vitesse 22 Cm

1.720 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rrjetë gatimi
• Përmasat: 22 cm
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796083955 SKU: 8411796083955 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Rrjete Per Tenxhere Presioni Vitesse 22 Cm

Rrjete Per Tenxhere Presioni Vitesse, e bërë nga çelik inox 18/10 dhe tepër rezistente ndaj konsumit. Kjo rrjetë për tenxhere me presion është shumë e gjithanshme dhe mund të përdoret për të kulluar makaronat ose për të filtruar lëngun e mishit, si dhe për të lënë perimet dhe frutat të kullojnë pasi të lahen. Ideale për zierjen në avull të të gjitha llojeve të perimeve, bishtajve ose peshkut. Një rrjetë shumë praktike, elegante dhe e gjithanshme për gatim me avull. Është e përshtatshme për të gjitha tenxheret me presion me diametër 22 cm. Lahet lehtësisht në pjatalarëse.

Rrjete Per Tenxhere Presioni Vitesse 22 CmHollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 17151
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:17

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.