fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike Bifteku Me Dhembeza Universal 21 Cm

2.940 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Thika Bifteku
• Përmasat: 21 cm
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 16 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8435092422850 SKU: 8435092422850 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Thike Bifteku Me Dhembeza Universal 21 Cm

Thike Bifteku Me Dhembeza Universal me një dizajn me linja të pastra, të hijshme dhe një fund i lëmuar i shkëlqyeshëm e dallojnë këtë thikë bifteku me cilësi të lartë prej çeliku inox. Kjo thikë me një dizajn të rehatshëm dhe praktik, është e përshtashme si për përdorim të përditshëm, po ashtu dhe nëpër festa ose rastet që mund të keni në shtëpi. Falë dhëmbëzave të mprehtë dhe inoksit cilësor, prerja e mishit me këtë thikë bëhet akoma më shpejt dhe lehtë.

Thike Bifteku Me Dhembeza Universal 21 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17160
• Shërben: Për prerje bifteku
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:39

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.