fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Kripe dhe Piperi Sabor 2 Cope

860 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 2 Shishe | 1 Mbajtëse
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8435092408182 SKU: 8435092408182 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Kripe dhe Piperi Sabor 2 Cope

Mbajtese Kripe dhe Piperi Sabor, i pajisur me 2 shishe qelqi mjaft rezistent ndaj goditjeve, dhe një mbajtëse prej çelik inoks të cilësisë më të mirë, është ajo që i duhet pjatave tuaja të shtruara mbi tryezë për t’i dhënë dorën përfundimtare në shije. Pamja e inoksit matte nga jashtë e bën këtë set të duket i thjeshtë por në të njëjtën kohë tepër fin dhe elegant. Shishet dhe mbajtësja e inoksit mund të lahen në pjatalarëse.

Mbajtese Kripe dhe Piperi Sabor 2 CopeHollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 17169
• Shërben: Për të mbajtur kripë dhe piper
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:01

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.