fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Luge Gatimi Prior 1 Cope

1.970 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Lugësh
• Përmasat: 18 x h15 cm
• Materiali: Plastik
• Ngjyra: E gjelbër | Metalike
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796107996 SKU: 8411796107996 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Luge Gatimi Prior 1 Cope

Mbajtese Luge Gatimi Prior është ideale për ruajtjen e të gjitha lugëve të gatimit tuaja të kuzhinës. Bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe rezistente. Sistemi i organizimit të kësaj mbajtëseje është i përsosur për ruajtjen e lugëve të gatimit, në mënyrë që ambjenti juaj i gatimit të jetë sa më i rregullt. Çdo lugë që do ju duhet gjatë gatimit do e keni të lehtë për ta gjetur dhe pranë vetes. Dizajni modern i kësaj mbajtëse do i shtoj një pamje tjetër ambjentit tuaj të gatimit.

Mbajtese Luge Gatimi Prior 1 CopeHollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 17230
• Shërben: Për ruajtjen e lugëve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:13

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.