fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Luge Gatimi Solid Plus 35 Cm

830 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Lugë Gatimi
• Përmasat: 35 cm
• Materiali: Silikon | Inox
• Ngjyra: Blu | Metalike
• Veçori: Rezistente ndaj nxehtësisë
• Made in Spain

Vetëm 13 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8435092425325 SKU: 8435092425325 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Luge Gatimi Solid Plus 35 Cm

Luge Gatimi Solid Plus është ideale për t’u përdorur me të gjitha llojet e enëve të kuzhinës falë ndërtimit të saj me najlon dhe silikon, duke mbrojtur enët tuaja të gatimit nga gërvishtjet. Si të gjitha lugët e gatimit të koleksionit Solid Plus, ajo ka një dorezë prej çeliku inox 18/10 shumë higjienike dhe rezistente ndaj konsumit. Luga Solid Plus është perfekte për të gatuar dhe shërbyer recetat tuaja pa dëmtuar enët tuaja të gatimit. Është rezistente ndaj nxehtësisë deri në temperaturë 200ºC. Lahet lehtësisht me dorë dhe në pjatalarëse.

Luge Gatimi Solid Plus 35 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17297
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.