fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Spatul Gatimi Solid Plus 27 Cm

580 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Spatul Kuzhine
• Përmasat: 27,5 cm
• Materiali: Silikon | Inox
• Ngjyra: Blu | Metalike
• Veçori: Rezistente ndaj nxehtësisë
• Made in Spain

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8435092429330 SKU: 8435092429330 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Spatul Gatimi Solid Plus 27 Cm

Spatul Gatimi Solid Plus është ideale për t’u përdorur me të gjitha llojet e enëve të kuzhinës falë ndërtimit të saj me najlon dhe silikon, duke mbrojtur enët tuaja të gatimit nga gërvishtjet. Si të gjitha lugët e gatimit të koleksionit Solid Plus, ajo ka një dorezë prej çeliku inox 18/10 shumë higjienike dhe rezistente ndaj konsumit. Spatula Solid Plus është e përkryer për të kthyer ushqimet delikate, të tilla si një fileto peshku të pjekur në skarë ose perimet. Është rezistente ndaj nxehtësisë deri në temperaturë 200ºC.

Spatul Gatimi Solid Plus 27 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17327
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.