fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Presioni Quick 4,0 Lt

8.730 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere Presioni
• Përmasat: 22 cm
• Vellimi: 4 lt
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8435092408601 SKU: 8435092408601 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Presioni Quick 4,0 Lt

Tenxhere Presioni Quick 4,0 Lt është prodhuar nga çelik inox 18/10 me cilësi të lartë dhe bakelit rezistent ndaj nxehtësisë. Sistemi i hapjes: do ta hapni dhe mbyllni kapakun e tij me përpjekje minimale dhe siguri maksimale. Doreza në formë gërshëre me një dizajn inovativ lejon hapje të lehtë dhe praktike. Tenxherja është e pajisur me 2 nivele presioni për të përgatitur të gjitha llojet e zierjeve në kohë rekord. Mund të lahet në pjatalarëse, ndërsa kapaku duhet të lahet me dorë.

Tenxhere Presioni Quick 4,0 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17365
• Shërben: Për gatim nën presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm në pllakë me induksion
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.