fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Presioni Selecta 1 Cope

9.440 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere Presioni
• Përmasat: Të ndryshme sipas zgjedhjes
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Spain

Metoda të tjera porosie:

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Presioni Selecta 1 Cope

Tenxhere Presioni Selecta është prodhuar nga çelik inox 18/10 me cilësi të lartë dhe bakelit rezistent ndaj nxehtësisë. Sistemi i hapjes: do ta hapni dhe mbyllni kapakun e tij me përpjekje minimale dhe siguri maksimale. Doreza në formë gërshëre me një dizajn inovativ lejon hapje të lehtë dhe praktike. Tenxherja është e pajisur me 3 nivele presioni për të përgatitur të gjitha llojet e zierjeve në kohë rekord. Mund të lahet në pjatalarëse, ndërsa kapaku duhet të lahet me dorë.

Tenxhere Presioni SelectaHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17373
• Shërben: Për gatim nën presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm në pllakë me induksion
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:15

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.