fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Unica 28x28 Cm

4.780 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 28×28 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E Zezë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8435092422799 SKU: 8435092422799 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Unica 28×28 Cm

Tigan Unica 28×28 cm është tigan zgare i përbërë nga alumin i farkëtuar që nuk ngjit. Sipërfaqe ultra-rezistente ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve: e gjithë kjo arrihet falë teknologjisë së re të forcimit të sipërfaqes, përmes inkorporimit të Plasma Technology, një shtresë me trajtim plazma në 20,000º C që e bën tiganin deri në dhjetë herë më rezistent se tiganët e tjerë. Dorezë elegante dhe e dizajnuar në mënyrë ergonomike për të mundësuar një kapje të përsosur. Baza e tiganit prej 5 mm trashësi dhe veshja jo ngjitëse me 3 shtresa, e bëjnë këtë tigan ndihmësin tuaj më të mirë në gatim.

Tigan Unica 28X28 CmHollesi te tjera mbi produktin:
• Ref: 17439
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm për: Induksion
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:36

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.