fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike Shefi Efficient 20 Cm

2.370 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Thikë
• Përmasat: 20 cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 17 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796108320 SKU: 8411796108320 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Thike Shefi Efficient 20 Cm

Thike Shefi Efficient është projektuar për prerje me cilësi të lartë dhe përdorim të përditshëm. Thika është prej çeliku inox gjerman të cilësisë së lartë, Molybdenum Vanadium, me një unazë për bashkimin e tehut dhe dorezës, duke arritur ekuilibrin perfekt për një prerje komode dhe të sigurt. Tehu i saj prej çeliku inoks ofron cilësi të shkëlqyer prerjeje, duke e bërë atë thikën e përsosur për çdo detyrë gatimi. Doreza e saj ergonomike siguron një kapje të fortë për prerjen e sigurt dhe komode të të gjitha llojeve të mishit dhe peshkut, me rezultate perfekte.

Thike Shefi Efficient 20 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17458
• I gjithanshëm për çdo detyrë gatimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.