fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike Efficient 9 Cm

1.370 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Thikë
• Përmasat: 9 cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 31 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796108269 SKU: 8411796108269 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Thike Efficient 9 Cm

Thike Efficient 9 cm është projektuar për prerje me cilësi të lartë dhe përdorim të përditshëm. Thika është prej çeliku inox gjerman të cilësisë së lartë, Molybdenum Vanadium, me një unazë për bashkimin e tehut dhe dorezës, duke arritur ekuilibrin perfekt për një prerje komode dhe të sigurt. Tehu i saj prej çeliku inoks ofron cilësi të shkëlqyer prerjeje, duke e bërë atë thikën e përsosur për prerjen e produkteve të imëta. Doreza e saj ergonomike siguron një kapje të fortë për prerje te sigurt dhe komode.

Thike Efficient 9 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17474
• Shërben: Për prerje të produkteve të imëta
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.