fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Thike Per Zhveshje Kocke Efficient 25 Cm

2.870 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Thikë
• Përmasat: 25 cm
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 13 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796109846 SKU: 8411796109846 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Thike Per Zhveshje Kocke Efficient 25 Cm

Thike Per Zhveshje Kocke Efficient 25 Cm është projektuar për prerje me cilësi të lartë dhe përdorim të përditshëm. Thika është prej çeliku inox gjerman të cilësisë së lartë, Molybdenum Vanadium, me një unazë për bashkimin e tehut dhe dorezës, duke arritur ekuilibrin perfekt për një prerje komode dhe të sigurt. Tehu i saj prej çeliku inoks ofron cilësi të shkëlqyer prerjeje, duke e bërë atë thikën e përsosur për zhveshjen e kockave dhe prerjen e proshutës. Doreza e saj ergonomike siguron një kapje të fortë për prerje te sigurt dhe komode.

Thike Per Zhveshje Kocke Efficient 25 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17482
• Shërben: Për zhveshje kocke
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.