fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Latiere Latina 0,12 Lt

1.180 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Latiere
• Kapaciteti: 0,12 Lt
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Spain

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796000716 SKU: 8411796000716 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Latiere Latina 0,12 Lt

Latiere Latina 0,12 Lt me cilësi profesionale nga seria Latina e bërë nga çelik inox 18/10 me shkëlqim të lëmuar dhe e disponueshme vetëm në përmasën 0,12 Lt. Përgatisni qumështin e ngrohtë për të shijuar mëngjesin me këtë latiere profesionale. Ka një dorezë dhe grykë ergonomike për komoditet gjatë servirjes në filxhanin tuaj. Lahet në pjatalarëse, dhe e ruan shkëlqimin dhe ngjyrën e argjendtë të materialit të jashtëm për një kohë të gjatë.

Latiere Latina 0,12 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17544
• Shërben për të zier qumështin
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:54

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.