fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Aliante 20 M

4.280 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat: 186 x 60,5 x h 93,5 cm
• Hapësira e tharjes: 20 m
• Materiali: Alumin | Çelik
• Ngjyra: Metalike
• Made in Italy

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244014206 SKU: 8001244014206 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Aliante 20 M

Nderese Rrobash Aliante 20 M, nga Gimi, fleksible e përbërë prej çeliku dhe alumin, ju vë në dispozicion 20 metra gjatësi tharje. Nderësja është e zgjatshme dhe mund të përdoret me krahë të hapur ose të ndërfutur. Merrni hapësirë shtesë për tharje thjesht duke zgjatur krahët e bashkangjitur, ose futini ato nga brenda për më pak hapësirë. Këmbët e nderëses janë të pajisura me rrota në mënyrë që të mund ta lëvizni dhe zhvendosni me lehtësi.

Nderese Rrobash Aliante 20 MHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17619
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Krahë të modifikueshëm
• Dizjan i palosshëm dhe me rrota

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.