fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Dinamik 30 M

6.350 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat: 186-257 x 57 x h 100 cm
• Hapësira e tharjes: 30 m
• Materiali: Alumin | Çelik
• Ngjyra: Metalike
• Made in Italy

Vetëm 12 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244026100 SKU: 8001244026100 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Dinamik 30 M

Nderese Rrobash Dinamik 30 M, e bën tharjen e rrobave tuaja më të lehtë se kurrë. Kjo nderëse ju vë në dispozicion 30 metra gjatësi tharje dhe falë tashësisë së telave në rrobat tuaja nuk do të krijohen rrudha. Nderësja është e zgjatshme dhe mund të përdoret me krahë të hapur ose të mbyllur. Krahët e ngritur në të dyja anët e nderëses janë ideale për të përshtatur veshje të gjata si pantallonat. Kornizë e fortë çeliku dhe tela alumini për stabilitet dhe vjen plotësisht e montuar për lehtësi.

Nderese Rrobash Dinamik 30 MHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17628
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Krahë të modifikueshëm
• Dizjan i palosshëm dhe me rrota

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:36

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.