fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Modular 40 M

4.000 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat: 71 x 71 x h 168,5 cm
• Hapësira e tharjes: 40 m
• Materiali: Çelik
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244124004 SKU: 8001244124004 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Modular 40 M

Nderese Rrobash Modular 40 M, nga Gimi, fleksible dhe e përbërë prej çeliku, ju vë në dispozicion 40 metra gjatësi tharje. E vetmja nderëse vertikale që mund të përdoret plotësisht ose gjysmë e hapur, në varësi të rrobave. 3 nivele rrjetash të palosshme, qoshe me rrota rrotulluese, mbrojtje kundër gërvishtjeve dhe 2 mbajtëse rrobash. Mund të përdoret edhe në kabinën e dushit. Këmbët e nderëses janë të pajisura me 4 rrota në mënyrë që të mund ta lëvizni dhe zhvendosni me lehtësi.

Nderese Rrobash Modular 40 MHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17654
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rrjeta të modifikueshme
• Dizjan i palosshëm dhe me rrota

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.