fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Brezza 200

2.230 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat: 178 x 55 x 28 cm
• Hapësira e tharjes: 18 m
• Materiali: Çelik | Rezinë
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Vetëm 15 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244072008 SKU: 8001244072008 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Brezza 200

Nderese Rrobash Brezza 200, nga Gimi, është zgjidhja perfekte për ngarkesa të vogla rrobash që kanë nevojë për tharje të shpejtë. Krahët me rezinë të përforcuar krijojnë një raft të fortë dhe të besueshëm për rrobat tuaja. Nderësja ka një hapësirë tharje prej 18 metrash. E pajisur me krahë prej rezine të rregullueshëm dhe të palosshëm, me strukturë kundër përkuljes dhe përdredhjes. Pas tharjes së rrobave, thjesht paloseni në mënyrë që të mund ta ruani lehtësisht pas një rafti ose dollapi. Ky produkt kursen hapësirë dhe mund të përdoret në shtëpi të vogla.

Nderese Rrobash Brezza 200Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17685
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Krahë të modifikueshëm
• Dizjan i palosshëm

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.