fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Brezza Extend 20 M

4.730 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat: 192 x 55 x 30 cm
• Hapësira e tharjes: 20 m
• Materiali: Çelik | Rezinë
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Vetëm 17 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244006539 SKU: 8001244006539 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Brezza Extend 20 M

Nderese Rrobash Brezza Extend 20 M, nga Gimi, rafti i vetëm për tharjen e rrobave në ballkon që zgjatet dhe modifikohet sipas dëshirës tuaj, nga 116 cm deri në 192 cm. Telat e trashë prej çeliku janë të përkryer pasi në rrobat tuaja nuk do të krijohen aspak rrudha. E pajisur me krahë të rregullueshëm dhe të palosshëm me rezinë ultra-rezistente, anti-përkulje dhe përdredhje. Në çdo cep të nderëses janë të inkorporuara pjesë plastike rezistente ndaj gërvishtjeve nëpër qoshe.

Nderese Rrobash Brezza Extend 20 MHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17698
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Krahë të modifikueshëm
• Dizjan i palosshëm

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:37

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.