fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Cucciolo 10 M

3.200 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat: 50 x 92 x h 81 cm
• Hapësira e tharjes: 10 m
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Vetëm 19 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244007543 SKU: 8001244007543 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Cucciolo 10 M

Nderese Rrobash Cucciolo 10 M, nga Gimi, e përbërë prej rezinë, ju vë në dispozicion 10 metra gjatësi tharje. Nderësja është shumë praktike, mund të vendoset në ballkon, brenda në shtëpi, por përshtatet edhe brenda në vaskë. Nderësja Cucciolo është e pajisur me tela të plotë dhe të trashë, e cila mundëson që në rrobat tuaja mos të krijohen rudha. Falë përmasave të saj, këtë nderëse mund ta merrni me vete edhe kur shkoni për kamping për disa ditë. Materiali 100% rezinë, e bën këtë nderëse tepër rezistente ndaj shiut dhe diellit.

Nderese Rrobash Cucciolo 10 MHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17705
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Dizjan i palosshëm

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.