fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Brio Super 1 Cope

1.850 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat: Të ndryshme
• Materiali: Çelik
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Metoda të tjera porosie:

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Brio Super 1 Cope

Nderese Rrobash Brio Super shërben si raft për tharjen e rrobave i montuar në mur. Çdo pjesë e kësaj nderëseje është prej çeliku, duke e bërë atë mjaft rezistente, të fortë dhe gjithmonë të gatshme për përdorim. Modeli modern i hapjes si firzamonikë dhe trashësia e telave që reduktojnë rrudhat në veshje, janë disa nga karakteristikat e saj. Nderësja montohet në mur me anë të vidave që janë të përfshirë në paketim, pasi rrobat të jenë tharë ju mund ta palosni dhe ta ktheni nderësen në aksesor shumë pak të dukshëm.

Nderese Rrobash Brio Super 1 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17722
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• E modifikueshme
• Dizjan i palosshëm

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:17

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.