fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Skatto 1 Cope

1.960 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat: Të ndryshme
• Materiali: Alumin | Plastikë
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Metoda të tjera porosie:

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Skatto 1 Cope

Nderese Rrobash Skatto shërben si raft për tharjen e rrobave i montuar në mur. Kjo nderëse është e përbërë nga tela alumini dhe anësore plastike, është e qëndrueshme dhe shumë praktike. Ju kursen hapësirë, dhe në rast se e mbyllni nderësen, do të keni përsëri hapësirë për të varur një peshqir. Modeli modern i hapjes si firzamonikë dhe trashësia e telave që reduktojnë rrudhat në veshje, janë disa nga karakteristikat e saj. Nderësja montohet në mur me anë të vidave që janë të përfshirë në paketim.

Nderese Rrobash Skatto 1 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17762
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Dizjan i palosshëm

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:27

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.