fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Rotor 1 Cope

1.170 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat: Të ndryshme
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E bardhë
• Made in Italy

Metoda të tjera porosie:

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Rotor 1 Cope

Nderese Rrobash Rotor shërben si raft për tharjen e rrobave të montuara në mur me 6 litar që tërhiqen automatikisht. E pajisur me sistem mbylljeje me litar dhe grep muri për varëse rrobash. Gjatësia e hapësirës për të varur rrobat shkon nga 14 metra për Rotor 4 deri ne 21 metra për Rotor 6. Mekanizmi zgjatues përshtatet në mënyrë perfekte edhe në dhoma me hapësirë të vogël dhe në tualet. Montohet në mur me anë të vidave, të cilat janë të përfshira në paktim.

Nderese Rrobash Rotor 1 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17777
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Dizjan i palosshëm

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:34

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.