fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tavoline Hekurosje Advance Silver 122 Cm

6.820 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavolinë per hekurosje
• Përmasat: 122 x 38 cm
• Lartësia: 72-90 cm
• Materiali: Çelik
• Dekori i mbulesës: Me lule shumëngjyrëshe
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244011090 SKU: 8001244011090 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Tavoline Hekurosje Advance Silver 122 Cm

Tavoline Hekurosje Advance Silver është një tavolinë hekurosjeje e gjithanshme, me sipërfaqe hekurosjeje 122×38 cm. Kjo tavolinë ju lejon të varni çarçafët dhe rrobat e mëdha kur hekurosni dhe të parandaloni rënien në dysheme. Ka një mbulesë 100% pambuku me jastëk ekstra të trashë për një përvojë hekurosjeje më të butë. Lartësia e tavolinës mund të rregullohet 72-90 cm. Tavolina Advance ka gjithashtu një raft poshtë saj të dobishëm për vendosjen e rrobave tuaja të sapo hekurosura, si dhe mbështetësen e hekurit.

Tavoline Hekurosje Advance Silver 122 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17790
• Shërben: Për hekurosje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Këmbë që nuk rrëshqasin
• Mbështetëse për mbajtjen e rrobave

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:02

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.