fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tavoline Hekurosje Advance Silver 126 Cm

9.670 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavolinë Per hekurosje
• Përmasat: 126 x 45 cm
• Lartësia: 72-93 cm
• Materiali: Çelik
• Dekori i mbulesës: Me lule shumëngjyrëshe
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244011137 SKU: 8001244011137 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Tavoline Hekurosje Advance Silver 126 Cm

Tavoline Hekurosje Advance Silver është një tavolinë hekurosjeje e gjithanshme, me sipërfaqe hekurosjeje 126×45 cm. Ka një mbulesë 100% pambuku me jastëk ekstra të trashë për një përvojë hekurosjeje më të butë. Lartësia e tavolinës mund të rregullohet 72-93 cm. Tavolina Advance ka gjithashtu një raft poshtë saj të dobishëm për vendosjen e rrobave tuaja të sapo hekurosura, si dhe mbështetësen e hekurit.

Tavoline Hekurosje Advance Silver 126 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17800
• Shërben: Për hekurosje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Këmbë që nuk rrëshqasin
• Mbështetëse për mbajtjen e rrobave

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:52

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.