fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tavoline Hekurosje Prestige White 120 cm

4.590 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavolinë Per hekurosje
• Përmasat: 120 x 38 cm
• Lartësia: 72-90 cm
• Materiali: Çelik
• Dekori i mbulesës: Me lule shumëngjyrëshe
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244008878 SKU: 8001244008878 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Tavoline Hekurosje Prestige White 120 cm

Tavoline Hekurosje Prestige White është një tavolinë hekurosjeje e gjithanshme, me sipërfaqe hekurosjeje 120×38 cm. Tavolina është e përbërë nga material çelik, dhe sipërfaqja e saj është bërë prej metali rrjetë, e cila lejon kalimin e lirë të avullit nga hekuri. Këmbët janë të pajisura me një sipërfaqe të gomuar e cila nuk lejon rrëshqitjen gjatë hekurosjes së rrobave. Ka një mbulesë 100% pambuku me jastëk ekstra të trashë për një përvojë hekurosjeje më të butë. Lartësia e tavolinës mund të rregullohet 72-90 cm.

Tavoline Hekurosje Prestige White 120 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17816
• Shërben: Për hekurosje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Këmbë që nuk rrëshqasin
• Mbështetëse hekuri

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:17

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.