fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Pazari Komodo 50 lt

4.880 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Çantë Pazari
• Përmasat: 38 x 45 x h96 cm
• Kapaciteti: 50 lt
• Peshë mbajtëse: 30 kg
• Materiali i  bazës: Metal | Plastikë
• Materiali i mbulesës: Poliestër
• Ngjyra: Blu | Gri
• Made in Italy

Metoda të tjera porosie:

Detaje të mëtejshme

Cante Pazari Komodo 50 lt

Cante Pazari Komodo 50 lt është e pajisur me rrota të mëdha të përshtatshme për të gjitha sipërfaqet, një strukturë çeliku dhe një qese të madhe kundra shiut prej 50 litrash poliestër, e mbyllur me një kordon tërheqës dhe e pajisur me një xhep të brendshëm me zinxhir. Zinxhiri i gjatë 42 cm përpara ju lejon të ngarkoni dhe shkarkoni çantën shumë shpejt. Çantë pazari Komodo është e palosshme dhe e lehtë për t’u ruajtur edhe në një hapësirë të vogël.

Cante Pazari Komodo 50 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17850
• Shërben: Për mbajtje sendesh
• Përdoret në shtëpi e jashtë saj
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.