fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Rrobash Bingo Crystal 1 Cope

270 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse
• Diametri : 7,5 cm
• Pesha mbajtëse: 4 kg
• Materiali: Plastik
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

Vetëm 55 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244008632 SKU: 8001244008632 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Rrobash Bingo Crystal 1 Cope

Mbajtese Rrobash Bingo Crystal përbëhet nga plastik dhe gomën e silikonit që bën të mundur ngjitjen e mbajtëses në mur. Pastroni sipërfaqen në të cilën dëshironi të aplikoni mbajtësen me thithje, me alkool. Për një ruajtje të mirë të produktit, pastrojeni atë me një leckë të lagur dhe me sapun, por mos përdorni detergjentë gërryes. Mbajtese Bingo është e pajisur me dy hapësira, ku mund të varni peshqirat ose rroba të tjera, deri në 4 kg.

Mbajtese Rrobash Bingo Crystal 1 CopeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17961
• Shërben si mbajtëse rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Material rezistent
• Dizjan modern

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:13

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.