fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Presioni Amelia 22 cm

7.520 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere presioni
• Kapaciteti: I ndryshëm sipas zgjedhjes suaj
• Përmasat:· Diametri i induksionit 18 cm
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Made in Italy

Metoda të tjera porosie:

SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Presioni Amelia 22 cm

Tenxhere Presioni Amelia 22 cm e prodhuar nga Barazzoni, arrin një gatim efikas,të shpejtë dhe në mënyrë të sigurt. Është bërë prej çeliku inox 18/10, shumë rezistent ndaj konsumit, e përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, përfshirë edhe induksionin. Amelia Tenxhere me Presion përbëhet nga: 3 valvula sigurie nën presion. Ka një kapak me një sistem hapje dhe mbyllje te lehtë. Baza e trefishtë e shpërndarjes së nxehtësisë, e cila arrin temperaturën optimale më shpejt dhe në mënyrë më efikase, është e përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, përfshirë induksionin.

Tenxhere Presioni Amelia 22 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 1973
• Shërben: për gatime nën presion
• Përdorimi: Edhe për induksion
• Tenxherja lahet në pjatalarëse
• Kapaku lahet veçmas me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:02

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.