fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Strauss Rocks Gota Pijesh 44 cl

2.390 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Përmbajtja: 6 gota në një kuti
• Kapaciteti: 44 cl
• Përmasat: Ø 7  h 16 cm
• Materiali: Qelq kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622020760 SKU: 032622020760 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Strauss Rocks Gota Pijesh 44 cl

Koleksioni ynë Strauss Rocks Gota Pijesh 44 cl ka një formë katrore shumë mbreslënëse. Konturet kanë buzë të prera me lazer, fund të trashë dhe peshë ideale për duart tuaja. Janë një produkt mahnitës që do të qëndrojë mrekullisht mirë në barin dhe shtëpinë tuaj. Prodhuar nga Luigi Bormioli këto gota mund të jenë gjithashtu një dhuratë e përsosur për dikë që është i afërt me ju.

Strauss Rocks Gota Pijesh 44 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 1994
• Shërben: Për lëngje të ëmbla
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.