fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Olimpia Alma (18 Cope)

6.100 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 22 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: Vjolë | Bojëqielli
• Dekori: Me lule pranverore

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444229882 SKU: 8056444229882 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Olimpia Alma (18 Cope)

Set Pjatash Olimpia Alma dhe në tavolinë tashmë ndjejmë aromën e pranverës. Ky set pjatash është i përbërë nga material porcelani dhe është ideal për ta pritur atë, falë një dizajni delikat me lule që të kujton teknikën e akuarelit. Prodhuar nga Tognana Porcellane Olimpia Set Pjatash përbëhet nga 18 copë: pjatë shtrimi 27 cm – 6 copë, pjatë supe 22 cm – 6 copë, pjatë ëmbëlsire 19 cm – 6 copë, me dekorim. Pastrohet në pjatalarëse në mënyrë të sigurt, dhe këto ene kuzhine janë të përshtatshme për furrat me temperaturë të moderuar. Ky është një komplet pjatash ideal për një drekë familjare buzë detit ose jo, mjafton që dielli të shndërrijë.

Set Pjatash Olimpia Alma (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 2096
• Shërben: për servirje ushqimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan ngjyrat në vite
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:33

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.