fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tempo Mbajtese Veze me 2 Vende

770 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Tas me Kapak
• Kapaciteti: 75 cl
• Përmasat: 24×12,5 cm x h 6 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Kuqe
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136007040 SKU: 8001136007040 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Tempo Mbajtese Veze me 2 Vende

Tempo Mbajtese Veze me 2 Vende shërben për mbajtjen dhe gatimin e omletave në furrë me mikrovalë shpejt dhe lehtë, pa ndryshuar vetitë cilësore të ushqimit. Falë tabakasë së mesme, me dy gropat e saj gjysmë sferike, përveç vezëve të skuqura mund të mbani edhe vezë të ziera. Prodhuar nga Snips është krijuar për të siguruar shpërndarjen optimale të mikrovalëve dhe qarkullimin e duhur të avullit gjatë gatimit. Dhe në fund gjithçka përfundon shpejt në pjatalarëse.

Tempo Mbajtese Veze me 2 VendeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 2109
• Shërben: për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Punë
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.