fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Ice Lunch Green Mbajtese Ushqimesh 2,0 lt

990 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tas me pllakë
• Kapaciteti: 2,0 lt
• Përmasat: 24x 12,5 x h6 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Jeshile
• Dekori: I Papëcaktuar
• Veçori:Ka një pllakë ftohëse të pëfshirë
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136900488 SKU: 8001136900488 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Ice Lunch Green Mbajtese Ushqimesh 2,0 lt

Ice Lunch Green Mbajtese Ushqimesh 2,0 lt shërben për mbajtjen e ushqimeve në gjendje të freskët, duke i vendosur në prani të një pllake akulli dhe tasi hermetik për të konsumuar ushqimin kudo. Seti përbëhet nga: ena kryesore, tabaka e lëvizshme me tas dhe ndarje, kapak me buzë hermetike dhe mbyllje sigurie. Ky produkt nga Snips shërben për t’ju ofruar prakticitetin maksimal, futet në frigorifer, por edhe në mikrovalë, në mënyrë që t’ju lejojë të ngrohni drekën tuaj. Dhe në fund gjithçka përfundon shpejt në pjatalarëse. Dizajn, teknologji, cilësi. Prodhuar në Itali. BPA FREE – Përdorni dhe ripërdorni produktin – 100% e riciklueshme.

Ice Lunch Green Mbajtese Ushqimesh 2,0 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 2124
• Shërben: për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Piknik
• Lahet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:57

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.