fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Vere Vinetis 50 cl

1.640 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti: 50 CL
• Lartësia: h 217 mm
• Diametri: Ø 92 mm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Lisho
• Made in France

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314795141 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Vere Vinetis 50 cl

Gote Vere Vinetis 50 cl një seri gotash që janë perfekte për të pirë verëra me përmbajtje gazi. Me format e tyre të ngushta tek gryka që është gjithashtu i përsosur për kokteje të ndryshme. Ashtu si të gjitha gotat me fron edhe kjo është një përbërës thelbësor i produkteve të tryezës shqiptare! Kjo gotë vere nga Luminarc është krijuar për t’i bërë ballë disa qindra cikleve të larjes në pjatalarëse, duke garantuar një shkëlqim afatgjatë.

883314795141 06 Vinetis Gote me FronHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 2204
• Shërben: për Verë të kuqe
• Përdoret gjerësisht në Restorante
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:54

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.