fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Petals Pjate Kristali 32 cm

1.820 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjatë
• Përmasat: Ø 32 cm
• Materiali: Qelq kristalinë
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Elips i dekoruar me gdhendje
• Made in Germany

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 4003762240864 SKU: 4003762240864 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Petals Pjate Kristali 32 cm

Modeli i pjatës së kristaltë duket si petale të buta, dhe sekuenca e tyre krijon një dizajn modern dhe të jashtëzakonshëm. Poezia e modelit dhe materialit të saj me përthyerjen e shkëlqyer të dritës do të sjellë një prekje delikate në çdo ambient tavoline. Koleksioni ynë Petals Pjate Kristali 32 cm, është i përbërë nga kristali i hollë bavarez, i prodhuar nga Nachtmann ai ka një shkëlqim të veçantë dhe një përfundim perfekt. Pjata ka një dizajn unik me petale lulesh, të cilat i japin jetë atmosferë mbreslënëse çdo dite.

Petals Pjate Kristali 32 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 2267
• Shërben: Për dekor
• Përdoret në Shtëpi | Zyrë
• Lejon thyerjen e bukur të dritës
• Ruan shkëlqimin në kohë
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:53

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.