fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gota Pije me Fron Oasis (6 Cope)

1.940 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Gota
• Përmasat: Të ndryshme sipas zgjedhjes
• Kapaciteti: I ndryshëm sipas zgjedhjes
• Materiali: Qelq Kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

Metoda të tjera porosie:

SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gota Pije me Fron Oasis (6 Cope)

Vera është si miqtë, sa më shumë kohë kalon aq edhe më e mirë bëhet. Likeri dhe rakia janë ende në traditën e shqiptarëve! Por një pije e mirë meriton të shërbehet në gotat e duhura, ndaj ne ju këshillojmë setin Gota Pije me Fron Oasis. Ky set kristali nga RCR Cristalleria Italiana, përmban 6 gota në madhësi të ndryshme sipas zgjedhjes suaj, të cilat do t’ju hijeshojnë çdo pritje ndaj miqve, por edhe si Ene Kuzhine në darkat tuaja familjare. E për të qenë sa më të kujdesshëm me miqtë tuaj, ju duhet të zgjidhni dhe gotat e duhura.

Gota Pije me Fron Oasis (6 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 2425
• Shërben: për pije të ndryshme
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.