fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Termus Inoksi Hober 350 ml

590 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Termus
• Kapaciteti: I ndryshëm
• Përmasat: Ø 6 cm në krye
• Materiali: Inoks
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: I Papërcaktuar

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6971925710012 SKU: 6971925710012 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Termus Inoksi Hober 350 ml

Ju janë mërzitur kafet në lokal, lëngjet e konservuara? Pëlqeni që të konsumoni kafe gjatë gjithë ditës, apo të merrni me vete smoothie-t tuaja të preferuara? Ka gjithmonë një zgjidhje, ne e bëjmë më të lehtë  ditën tuaj. Termus inoksi Hober 350 ml , i cili është rezistent ndaj agjentëve atmosferikë dhe ruan temperaturën, është ajo ç’ka iu duhet.Mund ta pastroni lehtësisht, dhe të nesërmen do të jetë gati që të jetë shoqëruesi juaj i zyrës, pse jo dhe i një udhëtimi me makinë, në rrugët e zhurmshme të qytetit.

Termus Inoksi Hober 350 mlHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për mbajtjen e lëngjeve
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• Ruan cilësinë e vet në vite
• E përshtatshme edhe për piknik
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.