fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjatance Parma White 20 x 28 cm

290 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjatancë
• Përmasat: 20×28 cm
• Diametri : Ø 280 Mm
• Lartësia : H 17 Mm
• Materiali: Opal
• Ngjyra: E bardhë
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411712764654 SKU: 8411712764654 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Pjatance Parma White 20 x 28 cm

Pjatance Parma White 20 x 28 cm, e prodhuar në xham të zbutur opal, një material higjienik që e bën atë rezistent ndaj goditjeve dhe temperaturave të larta, është gjithashtu i sigurt për mikrovalë. Ashtu si produktet e tjera të koleksionit Parma, pjata ka një dizajn modern dhe linear, të zbutur nga një lakim delikat, i disponueshëm në versione më të vogla, është veçanërisht i përshtatshëm për të shërbyer në pjesën më të madhe dhe mund të kombinohet me gamën e gjerë të pjatave të koleksionit.
Pjatance Parma White 20 x 28 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 2495
• Shërben: Për servirje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi dhe Restorante
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• E përshtatshme edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:29

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.