fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tasa Drejtkendore Bossa Nova 17 Cm

2.740 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 2 Tasa të paketuar së bashku
• Përmasat: 17 x 8.5 cm
• Materiali: Kristal
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me katrorë të vegjël
• Made in Germany

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 4003762264105 SKU: 4003762264105 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Tasa Drejtkendore Bossa Nova 17 Cm

Tasa Drejtkendore Bossa Nova janë një ide e mirë për tryezën tuaj. Ata kanë një gjatësi prej 17 cm, dhe mund të shërbejnë për servirjen e ushqimeve të ftohta në darka festive mes miqsh, apo në tryezat familjare. Janë të përbëra nga material miqësor me natyrën, pa plumb dhe element të tjerë toksikë. Janë prodhuar nga një prej firmave më të njohura bavareze në përpunimin e kristalit. Përveç mbajtjes së ushqimeve shërbejnë dhe për dekorimin e tryezave tuaja, duke i dhënë një shkëlqim shtesë.

BOSSA NOVA TASA DREJTKËNDORË 17 CMHollësi të tjera mbi produktin:

•Ref:2620

• Shërben: Për servirjen e ushqimeve të ftohta
• Përdoret në Shtëpi
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.