fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Qelqi Simax Vessel 8,6 lt

3.760 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavë
• Kapaciteti: 8,6 Litër
• Përmasat: 360 x 270 x 163 mm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in: Czech Republic

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419485237 SKU: 8593419485237 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Qelqi Simax Vessel 8,6 lt

Tave Qelqi Simax Vessel 8,6 lt kjo tavë është bërë nga xhami Simax rezistent ndaj nxehtësisë me cilësi të lartë, i cili është rezistent ndaj temperaturave nga minus 40 °C deri në plus 300 °C. Të gjitha produktet janë bërë nga qelqi që nuk përmban kadmium ose plumb. Lëreni të ftohet ngadalë dhe lajeni me materiale jo gërryes.

Tave Qelqi Simax Vessel 8,6 ltHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 2925
• Shërben: Kryesisht për gatime të ndryshme në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:08

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.