fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote me Fron Aurum 52 cl

3.400 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: 52 CL
• Përmasat: Ø 22 cm në krye
• Materiali: Qelq i pastër
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 14 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360037180 SKU: 8004360037180 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gote me Fron Aurum 52 cl

Gote me Fron Aurum 52 cl ka cilësinë e nivelit master të linjës Premium, duke përfshirë një fron të zgjatur, buzë të holla dhe material qelqi të kthjellët. Çdo gotë Aurum është projektuar për të përmbushur kërkesat e somelierëve ekspertë italianë, duke ndjekur rregullin e artë “për çdo verë ka një gotë të veçantë”. Secila gotë është krijuar me një formë dhe dizajn unik për të komplimentuar çdo lloj vere apo pije të shërbyer në to. Kjo është një gotë me linja të buta dhe të rrumbullakosura, duke qenë një zgjedhje ideale enkas për verëra të ndryshme, si e bardha, aromatikja, apo e kuqja.

Gote me Fron Aurum 52 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 2927
• Shërben: për Verë | Cocktail
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:15

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.