fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Carine Black Pjate Arcopali 26 Cm

270 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 pjatë
• Përmasat: 26 cm
• Materiali: Qelq | Qeramikë
• Ngjyra: E Zezë
• Dekori: I thjeshtë me lakim
• Made in France

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 026102895191 SKU: 026102895191 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Carine Black Pjate Arcopali 26 Cm

E zeza nuk del kurrë nga moda! Edhe kur bëhet fjala për kuzhinën tuaj, e veçanërisht shtrimin e tryezës, e cila kërkon një kujdes të veçantë. Pjatat e zeza të darkës nga Carine janë një produkt që do t’jua këshillonim këtë Pjate Arcopali 26 Cm gjatë darkave të veçanta me të ftuar. Prodhuar nga Luminarc pjatat Carine përbëhen nga material arcopal, dhe janë ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve.

Carine Black Pjate Arcopali 26 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: D2373
• Shërben për ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:52

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.