fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Diwali Tave Arcopali 18 cm

860 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 tavë
• Përmasat: 18 cm
• Materiali: Qelq | Qeramikë
• Ngjyra: E bardhë
• Dekori: I thjeshtë
• Made in France

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314641127 SKU: 883314641127 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Diwali Tave Arcopali 18 cm

Tave arcopali në ngjyrë të bardhë, me diametër 18 cm, e përshtatshme edhe për të gatuar në furrë perimet tuaja të preferuara. Është rezistente në temperatura deri në 250 gradë, nuk gërvishtet dhe mund të lahet lehtësisht në pjatalarëse. Prodhuar nga Luminarc tava Diwali përbëhet nga material arcopal, dhe është ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve.

Diwali White Tavë Arcopali 18 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: N2945
• Shërben për ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:47

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.