fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere me Kapak Kappa (1 Cope)

2.770 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere me Kapak
• Kapaciteti: I ndryshëm sipas zgjedhjes
• Përmasat: I ndryshëm sipas zgjedhjes
• Materiali: Inoks | Qelq
• Ngjyra: Metalike | Zezë
• Made in Turkey

Metoda të tjera porosie:

Detaje të mëtejshme

Tenxhere me Kapak Kappa (1 Cope)

Tenxhere me Kapak Kappa me diametër sipas dëshirës. Mbulesë qelqi rezistente ndaj nxehtësisë dhe dorezat me majat e bakelitit janë të dizajnuara posaçërisht, për të mos djegur duart. Sipërfaqja e jashtme prej inoksi 18/10 është e lëmuar me kujdes që të ruajë shkëlqimin e tyre. Siguron kursim maksimal të kohës dhe energjisë falë sistemit bazë të të shtresave fundore, të cilat sigurojnë transferimin më të lartë të nxehtësisë në të gjitha llojet e pllakave të çdo sobe, përfshirë induksionin. Pjesa fundore është e përforcuar me 3 shtresa duke siguruar kështu një gatim pa ngjitur përbërësit si dhe siguron pastrim të lehtë. Rezultati: një gamë e duhur për gatimin e stilit Chef!

Tenxhere me Kapak Kappa (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 3194
• Shërben: për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Edhe për pllakë me induksion
• Lahet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:40

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.