fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Dru Pice dhe Proshute (1 Cope)

810 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 dru kuzhine
• Përmasat: Të ndryshme sipas zgjedhjes suaj
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Gështenjë | Lajthi
• Dekori: Me bordurë të thelluar

Metoda të tjera porosie:

SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Dru Pice dhe Proshute (1 Cope)

Dru pice ose kuzhine në formë rrethore , i cili mund të përdoret për servirjen e picave, antipastës, mishit si edhe ushqime të tjera. Ideal për servirjen e gjithë ushqimeve tuaja, pse jo, në një mbrëmje mes miqsh. Kryesisht gjen përdorim në shërbimin e një pice të sapo dalë nga furra, direkt dhe në tryezën tuaj. Produkti është i disponueshëm në përmasa të ndryshme dhe ngjyrë lajthi ose gështenjë. Me bordurën e thelluar në skajet e tij, parandalon daljen apo derdhjen e yndyrës ose copëzave të perimeve jashtë tij. Servirja e ushqimeve me materialin e drurit natyral është preferenca e parë në çdo tryezë dhe kuzhinë.

Dru Pice dhe Proshute (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Piceri
• Përdoret dhe si bazament kuzhine
• Ruan cilësitë me kalimin e kohës

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:09

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.