fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Vere Divino 53 cl

1.290 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti: 53 CL
• Lartësia: h 213 mm
• Diametri: Ø 98 mm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Lisho
• Made in Italy

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360072952 SKU: Ska Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Vere Divino 53 cl

Një seri gotash që janë perfekte për të pirë verë të kuqe. Me format e tyre të ngushta tek gryka që është gjithashtu i përsosur për verë të athët. Me bishtin elegant, Gote Vere Divino 53 cl, të prodhuara në Itali nga Bormioli Roco përbëhen nga një qelq rezistent ndaj goditjeve, mund të përdoret në bar, restorant apo dhe ne shtepine tuaj. E pas një mbrëmje miqsh, ku alkooli mund të ketë bërë ‘’punën” e tij, mjafton t’i vendosni në pjatalarëse dhe ato do të jenë të pastra për “arratisjen e radhës”

Gote Vere Divino 53 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 3479
• Shërben: për Verë të kuqe
• Përdoret gjerësisht në Restorante
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.