fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Pije Divino 24 cl

2.220 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti: 24 CL
• Lartësia: h 215 mm
• Diametri: Ø 75 mm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Lisho
• Përdoret: për Spumante ose Prosecco
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360076653 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Pije Divino 24 cl

Një seri gotash që janë perfekte për të pirë verëra me përmbajtje gazi. Me format e tyre të ngushta tek gryka që është gjithashtu i përsosur për kokteje të ndryshme. Me bishtin elegant, Gote pije Divino 24 cl, të prodhuara në Itali nga Bormioli Roco përbëhen nga një qelq rezistent ndaj goditjeve, mund të përdoret në bar, restorant apo dhe ne shtepine tuaj. E pas një mbrëmje miqsh, ku alkooli mund të ketë bërë ‘’punën” e tij, mjafton t’i vendosni në pjatalarëse dhe ato do të jenë kristal të pastra për “arratisjen e radhës”.

Gote Pije Divino 24 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 3498
• Shërben: për Spumante | Cocktail
• Përdoret gjerësisht në Restorante
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:08

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.