fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Vaske per Femije (1 Cope)

1.540 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Vaskë
• Përmasat: 70 x 45 x h 27 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Blu
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8009115020424 SKU: 8009115020424 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Vaske per Femije (1 Cope)

Vaske per Femije ngjyre blu është e lehtë dhe përshtatshme për fëmijen në ambientet e tualetit. Me formën ideale kjo vaskë bebesh do ta bëjë kohën e banjës të rehatshme, të sigurt dhe argëtuese për të porsalindurin tuaj. Kjo vaskë nga Gio’Style e disponueshme në ngjyrë blu, është me madhësi për të mbajtur rehatshëm beben edhe nga ana e prindërve. Hiqet nga përdorimi kur bebja juaj të hyjë në fazën e të vegjëlve.

Vaske per Femije (1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 3560
• Shërben: Për larje
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Materiali antialergjik
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.